Contact

Als je een mail wilt sturen naar ALLE leiding: leiding@scoutsnieuwenrode.be
Groepsleiding (groepsleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Jochen Van den Berghe 
Banaangroene koddige Maraboe
0478/907387
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

Lara Terweduwe 
Zonsondergangoranje goedlachse sneeuwstormvogel
0470/542684 
lara@scoutsnieuwenrode.be 

​​Kapoenenleiding (kapoenenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Lara Terweduwe (takverantwoordelijke)
Zonsondergangoranje goedlachse sneeuwstormvogel
0470/542684 
lara@scoutsnieuwenrode.be 

Mats Demol 
Kiwigroene sociale Gibbon
0474/443878 
mats@scoutsnieuwenrode.be 

Arno Loosvelt
Bamboebruine leergierige steenbok
0470/83.23.55
arno@scoutsnieuwenrode.be

Kawellenleiding (kawellenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Senne Van Praet (takverantwoordelijke)
Secretarisvogel
0498/11 19 59 
senne@scoutsnieuwenrode.be 

Jochen Van den Berghe 
Banaangroene koddige Maraboe
0478/907387 
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

Pieterjan L' Ecluse
Woestijngele opgewekte Arasarie
0478/07.09.94
pieterjan@scoutsnieuwenrode.be

Jonggiverleiding (jonggiverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Tim Cauwenberghs 
Inktblauw intelligent Stekelvarken
0470/898281 
tim@scoutsnieuwenrode.be 

Kristof Vanthournout
Groenling
0497/77 25 61
kristof@scoutsnieuwenrode.be

Matthias Olbrechts
Schaap
0478/944736 
matthias@scoutsnieuwenrode.be 

Achiel Van Buggenhout
Saffierblauwe, bedachte snoek
0476/09.65.77
achiel@scoutsnieuwenrode.be

Giverleiding (giverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Lena Vandeputte (takverantwoordelijke)
Cuberdonpaarse spontane Ekster
0477/228963 
lena@scoutsnieuwenrode.be 

Vic Van de Poel 
Zonnestraalgele gedreven Beo
0474/824270 
vic@scoutsnieuwenrode.be 

 

Jinleiding (jinleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Tom Lievens (takverantwoordelijke)
Irisblauwe competitieve Serval
0479/831183 
tom@scoutsnieuwenrode.be 

Robbe De Backer 
Staalgrijze trotse beer
0471/188862 
robbe@scoutsnieuwenrode.be 

 

Technische vragen? (Bv. inschrijvingstool voor kamp): mail naar: ict@scoutsnieuwenrode.be

Vragen i.v.m. onze verbouwingen: vzw@scoutsnieuwenrode.be